Київ Київ Модерн Балет

Вгору по річці. Варіації життя.

10:50Unknown


Вгору по річці.
Цього року хореограф Раду Поклітару вирішив звернутись до теми неминучості й супротиву у житті. Головний герой постановки "Вгору по річці", як і Бенджамін Баттон, на смертному ложі підписує контракт з дияволом. Віддає йому душу і повертає собі життя, правда у зворотньому напрямку. Плин часу у протилежний бік став не менш фатальним, ніж звичайний. Він закохувався, зраджував та втрачав. Навіть ще більше, бо з молодістю прірва між ним і його життям тільки збільшувалась. Так у кінці п'єси він стає однолітком власної онуки і з часом зовсім зникає. І чи залишив він слід у своєму житті, чи лиш перетворився на порох, залишається питанням. Єдиний беззаперечний факт - донька. Як у нещодавньому фільмі "Вічність", де продовження роду плавно перетікає у суспільство і людство загалом, так і тут лише діти та онуки засвідчують факт його існування. Вагомі не так наші дії, як їх наслідки. Витончена хореографічна постановка з справді чудовою грою акторів. А я знаю про що кажу, бо бачила їх без гриму, декорацій та костюмів.) Щодо моїх особистих переживань, то не могла дочекатись продовження сюжету, бо на прес-показі все обірвалось на найцікавішому.

 За лаштунками крім щоденної важкої праці Київ Модерн Балету , ховаються художній керівник - Раду Поклітару, композитор Олександр Родін і художник по костюмах Дмитро Курята.
Просуваючись далі у заданій Поклітару, зворотній траекторії, розповім про постановку солістки Київ Модерн Балету Ганни Герус. Постановка Ганни "Варіації життя" натхненна поезією Марини Цвєтаєвої. На музику: А.Шнітке, Г.Персела, О.Арнольдса та М.Ріхтера. Костюми авторства Ганни Герус і Оксани Нікітіної. Постановка Ганни насичена подіями, певними сюжетами з життя. Сильна і водночас тендітна, як і сама Ганна. Основні дійові особи -  вічні Любов, Час і Життя. Впевнена, що це був чудовий початок довгого творчого шляху вже не лише як танцюриста, а й як постановника.Початком того вечора була вистава "Квартет-а-тет", про яку я вже колись розповідала. Давно то було, от Київ Модерн Балету цього року 10 з чим я його щиро Вітаю!)

      Трошки попурі з фото:

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи