Місто

З правильною технікою нам все до снаги!

03:00Анна Утина

Ніколи не знаю, що писатиму. Власне собі не зраджую. Вже близько місяця нічого не набирала на клавіатурі, та куди від вас дінешся?! Жарт.)

Після моєї подорожі, про яку я розповім після свят, я зразу потрапила на дуже цікаву зустріч. Intel та "здорові і ситі" (нікого не ображаю) блогери думали над технологічною складовою нашого буття. На жаль, чи на щастя ми ще не перетворюємось у героя  Джонні Деппа у фільмі "Transcendence", та рухаємось у той бік. Відволікаючись на фільм - дивитись можна, а потім зразу можна йти на "Люсі" Люка Бессона.

Про техніку і життя пофантазуємо далі.

Технологічний побут:

Ваш солодкий сон розвіює спеціальний додаток, що запрограмований протягом 30 хвилин поступово вас підіймати власними хвилями, У заданий час лунає звичний будильник з остогидлим рингтоном. Далі пульт допомогає вам відкрити жалюзі, запустити підігрівання сніданку, та увімкнути потрібну техніку. За голосовою командою ваш таблет вмікає звичні сайти з новинами, телефон набирає потрібні номери, а органайзер нагадує про невідкладні справи. Відкривши холодильник спеціальне приладдя нагадує про годність, чи негодність ваших продуктів.

На роботі вас чекає порожній офіс і лиш кондиціонер, очищувач повітря, кавова машина та

комп'ютер звично сиплять щось вам на вухо. Робота...стільки навалилось і лишень ваш айфон синхронізований з браслетом на вашій руці все не вгамується з нагадуваннями, щодо вашої малорухливості, а вмовляння на нього не діють.

Зал

Добре коли є можливість від усього відпочити. Поплавав. побігав, відволікся і тільки декілька маленьких помічників на тілі невтомно лічать пульс, кроки, серцебиття, калорії...

Попиваючи сік у кафе спортклубу цікавишся результатами на шляху до ідеального тіла. Техніці не пожалієшся на втому,чи великі навантаження, не почуєш доброго слова, вона лише фіксує і констатує.

Їдеш додому на машині і от смс виплило на екран. Друзі цікавляться де ти і ще хочуть десь посидіти. На такі випадки у тебе є додаткове нагадування, щоб вчасно приїхати і лягти спати, бо програму не обдуриш, проспати не дасть.

Десь про таке життя ми говорили, якщо дуже узагальнено. Спрощуєте його, чи ускладнюєте - це вже вирішувати вам!)

 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи