Beauty

Поради дилетанта: шампунь та бальзам "White mandarin"

03:00Анна Утина

Намагаюсь не бути категоричною, тому користуюсь найрізноманітнішими шампунями. Зазвичай питання вибору не виникає доки мій шампунь є на поличці в магазині, у випадку його викрадення, доводиться рушати на пошуки. Зрозумівши, що вибору окрім заміни незамінного нема, я починаю експерименти... Триває це доти доки моя чутлива шкіра голови не припинить про себе нагадувати. Історій у мене багато, та ближче до справи.

Цього разу до моїх рук потрапив представник вітчизняної органічної продукції. Це не перший мій знайомий цієї ніші, та перший з нашого ринку.

Почнемо з візуального враження : досить симпатичні матові пляшечки, з етикетками, наліпками та стрічками у скромній кольоровій гамі. Хороший аромат обох субстанцій.

Деталі, склад та все інше ви можете прочитати на етикетках (фото нижче).

Піниться: якщо середньостатистичну хімію оцінювати як 100%, то даний продукт - це 50%. Недоліком вважати не можу, бо піна для мене - це аж ніяк не показник.

Змивається легко.

Життя після шампуню:

У мене досить жорстке і хвилясте волосся, про слухняність  згадувала в минулих постах. Після вищезгаданної продукції я мала досить природній, здоровий стан. Природнє до укладки, як ви можете зрозуміти, стосунку не має. Без допоміжних засобів хоча б для кінчиків не обійтись.

Як відомо головне не скільки волосся у вас щодня випадає, а скільки виростає нового, то після цього шампуню, як і після всього натурального, можна легко рахувати коротке волосся, що стирчить в усі боки. Перераховані "нюанси" не свідчать про щось погане, більше того у період пляжного сезону я про укладки не згадую, адже не так часто ми можемо дозволити собі не вмікати фен і дати собі відпочити.

Також перевагою для засобу цієї категорії є те, що волосся легко розчісується.

Раджу спробувати та підтримати вітчизняну, ще й сертифіковану, органічну продукцію!)

 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи