Шопінг

Маленький гід по великим магазинам

23:00Анна Утина

Можна нарікати на вибір, плюватись від стану речей та натовпу людей у приміщенні, але слово з чотирьох букв ви не будете любити менше. Специфіка ціноутворення у нашій країні змушує людей з будь-яким рівнем достатку , правда з певним рівнем фінансової культури, чекати знижок. Більш заможні мають змогу бавити себе регулярними шопінг-турами, та поки ця забава фінансово і за часом - не для всіх.

Так як я з досить балуваної категорії покупців і мене не так легко здивувати, я маю своєрідний підхід до покупок і про нього я вам трошки розповім.

1.Відмовтесь від покупок "коли припече". Ви не знайдете потрібні речі та й ніколи не почнете отримувати задоволеня як від шопінгу, так і від власного гардеробу. Занадто часто ви будете, хай навіть і "по-доброму", але заздрити стильним, вільним і самобутнім.

2. Звертайте увагу на спеціальні пропозиції, АЛЕ! Червона табличка "все по..." перетворюється в знахідку тільки якщо ця річ створена саме для вас. Візміть хоч 10 екземплярів дурнуватої кофтинки, але йдіть не на касу, а до примірочної. Якщо ви подумаєте скільки в сумі складе три однакові кофтинки і який коефіцієнт вірогідності, що ви хоч від однієї відірвете бірку... Так,це досить неочікуваний удар для гаманця, або просто місце у вашій шафі.

3. Коли знижки таки дійшли до вас, і очі вже загорілись, згадайте, що є завжди декілька хвиль, чи етапів розпродажів. 30%, 50%, 70%... Так, ви матимете речі, але чи не втрачаєте ви можливість  мати більше?!

4. Коли ви маєте дуже великий сумнів щодо якихось речей - залиште їх. Керуйтесь правилом "як дочекається, то моє". Змогли заснути після відмови, чи навіть забули про неї?  Не було сенсу витрачати час!

5. Ніколи не купуйте підробки. Ми маємо такий рівень пропозиції, що на підробки не має бути ні часу, ні наснаги. Одягатись потрібно так щоб річ вгадували, а не читали великі літери на бірках.

*Нюанс: переважна більшість брендів створює варіації накшталт модних брендів. Так, можна придбати туфлі модної форми, сукню Zara схожу на Prada, але не потрібно виправдовувати себе коли ви купуєте точну копію Chanel чи Valentino просто без емблеми.

Роблячи дурість коли купуєте підробку - ви принижуєте себе, а не напускаєте туман. Будьте оригінальними, неординарними, а не частиною сірої маси. Можливо колись брендові речі стануть для вас буденністю - це лише питання достатку, та як я вже казала фінансової культури.

На що ж звернути увагу?!

Зараз літо, тому моя порада - універсальне взуття, ніяких супергостромодних речей! Сезон закінчується, осінь рання і ви їх не зносите, а  в наступному році ви можете на них навіть дивитись не захотіти!

Шукайте щось на осінь! Легкі пальто та плащі на вересень, закриті туфлі, знову таки з довгим верхнім одягом будуть чудово виглядати на вулицях міста.

Трохи речей у відпустку, якщо ще не все купили. Базові: нейтральні кофти і топи, спідниці для роботи/навчання, брюки, сорочки та брючні шорти. Коли як не зараз про це подбати?! Чи після відпустки у когось фінансовий стан покращується?)

Зверніть увагу на сумки з натуральних матеріалів, маленькі замшеві, великі шкіряні - це база яка завжди знадобиться і є можливість заповнити прогалини.

Сукні - ваші друзі! Джинси можуть зрадити, а сукні - ні, якщо ви звісно не купуєте супервузькі варіанти. Сукню одягнув і ви готові виходити, тоді як підбираючи брюки, чи шорти, кроп-топ, чи блузу -  ви витрачаєте години. Шукайте речі поки ще є розміри!

Це моя перша спроба порад, тому думки хаотичні, а інформація неповна, далі магазини що згадаю з характеристикою!)

Zara - я знаю, що неоригінальна, та раджу якраз тут шукати базові речі! Їх багато і ви спраді будете потім протягом "високоцінного сезону" собі вдячні.

Mango- можна підібрати хороші сандалі, багато видів брюк і сорочок. Непогані жіночні сукні, інколи аксесуари.

P&B - одяг для хіпстерів, та інколи буває дуже вдале повсякденне взуття, яскраві футболки, рвані джинси.

Stradivarius - речі для дівчаток, не відрізняються високою якістю, та якийсь час вам прослужать! Багато аксесуарів, суконь, є взуття хоч і маю сумніви, що зручне.

Bershka - магазин для малих хіпстерів, але раджу шукати футболки, інколи шорти. Цікаво, що інколи серед взуття там можна знайти 35й розмір. Про взуття - часом багато кедів.

Oysho - білизна і купальниики. Раджу шукати піжами, нічні сорочки. Часом буває непоганий одяг для тренувань!

Massimo Dutti - це як і більшість вищезгаданих брендів, розгалудження такого титана, як Zara, але на щабель вища за якістю. Шукаючи якість - йдіть туди, але за нею ж часом стоїть старість і снобізм. Хороші речі варто шукати всюди, та занадто перейматись вічністю та кількістю шовкових ниточок, варто трохи пізніше. Коли у вас буде багато вільного часу і право нудіти оточуючим.

New look - загадкова суміш різноформатного  одягу, звісно не знавжди якісного. Перевага - можна знайти речі з гарним принтом, непоганою тканиною і приємною ціною. Є багато взуття, але будьте готові, що прослужить воно вам буквально декілька разів.

Говорячи про взуття культура розумння і сприйняття якості у нас дуже низька. Переважна більшість пар, що представлені у вищезгаданих магазинах є невічною і не претендує на високі звання. Вони покликані відповідати моменту, та створювати ілюзію масовості та варіативності вашого гардеробу. Так, ви можете прямо зараз почати боротись і витратити  гроші на відпустку в Пасажі купуючи сандалі, але вони підійдуть під одну сукню, чи шорти! А ви ж стильні! Чи ні? З речима портібно, як знайомитись, так і прощатись, легко і радісно.

Наприклад, Centro, як і New Look, чи TRF створюють далеко не вічне, але симпатичне взуття яке відслужить вам вірою і правдою, якщо ви купите його під якісь вибагливі речі. Чим погано придбати пару туфель за 100 грн (нагадую, що знижки в місті сягли багато де 70 %) під сукню яка вам так подобається, але не можете підібрати, чи собі дозволити дорогі, але правильні туфлі.

Добре формулюйте завдання і піклуйтесь про те щоб вони були посильні для вас і тих на кого ви розраховуєте. Навіть якщо, це просто пара туфель.

Я не намагаюсь, щось нав'язати, просто ділюсь досвідом! Гарних покупок!

 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи