Місто

"Найкраща компанія"

03:00Анна Утина

Я дуже люблю тварин! Власне мало кого здивувала моя заява, але це просто факт. Я живу разом з котом, собакою і фредкою. Якщо з моїм пітбулем ви вже мали змогу познайомитись минулого року, то фредка на цих сторінках вперше.

Вона потрапила до мене випадково, та й власне до її появи я й не знала що це і хто це. Виявилось, що це надзвичайна тваринка, активніша за кота та менш вибаглива за собаку. Надзвичайно розумні, наділені людськими якостями та цікаві істоти. Чудово звикають до житла, орієнтуються на місцевості і просто завжди чимось зайняті - це все вони. Протягом дня маленьке пухнасте диво спить у своєму гамаку поснідавши м'ясом та овочами, ввечері бігає та вечеряє знову таки перед сном. Дуже акуратні та спостережливі.

Вона прожила з нами рік до того як я наважилась вивести її на вулицю. До цього важливого кроку тваринкам роблять щеплення та й поводочок не так швидко ви знайдете. І от - ми гуляємо вже не перший день, привертаємо увагу дітей та дорослих і просто гарно проводимо час.))

Забула додати, що фредку ми взяли у те що називається "добрі руки", коли їй вже був рочок. Наважтесь на добру справу і подаруйте комусь шанс на щастя і затишок. Добрі справи вертаються!)

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи