Beauty

Поради дилетанта: "Улюбленці"

03:00Анна Утина

Думала, як би знову почати розповідати про нові і цікаві речі і придумала! Так як я не вважаю себе знавцем і високим поціновувачем різноманітної хімії, я буду розповідати про все, що справлятиме на мене хороше враження. Для початку - закладем фундамент з частини пляшечок, що вже стоять і широко застосовуються у побуті! Засоби для волосся!

Коротко про мене:

Волосся між сухим та нормальним, неслухняне та хвилясте, не пошкоджене фарбою.

Маю з ним складні стосунки, та судячи з довжини, нам непогано разом!)

Правила виживання:

Волога погода - блакитна пляшечка, бо нема сенсу випрямляти, чи взагалі сподіватись на те, що мене воно буде слухатись, а спрей від L'Oreal фіксує хвилі і перетворює їх в умовні, але завитки.

Суха та безвітряна погода буває рідко як і наявність часу і натхнення на укладку, але у мене є мій білий тюбик, також від L'Oreal. Краплина цього засобу дає змогу випрямити і зафіксувати моє неслухняне волосся.

Літні витребеньки - Sunkiss також від L'Oreal, знайти можна його всюди. Я вигораю щоліта досить сильно і без допоміжних засобів, та цей рік не відрізняється ні щедрим сонцем зі спекою, ні моральним і фізичним відпочинком. Цей засіб (поки тільки обіцяє) світлі каліфорнійські прядки. Перикис водню, що у його складі підсилює сонячний вплив і дає змогу швидше висвітлити волосся. Як стану білявою - означатиме, що подіяло! (жарт). Ефект має бути слабеньким, але хоч натяк на зміни.

Профілактика - після миття голови часом руки тягнуться до олійки, котру ви бачите на фото. Додає волоссю м'якості та здорового вигляду. Вже колись про неї і ще 2 засоби з цього посту писала і як бачите - вони прижелись.

Буденність - шампунь. Нещодавно шукаючи шампунь побачила цей і мені пощастило. Hair to Go приємний і досить непогано мені підійшов. Я обрала відновлення, бо влітку волосся пересушується, плюс поки не відмовилась від фену та інших шкідників, хоч і перейшла на більш холодний режим.

Такі пляшечки я виріштла показати першими, скоро нова порція!

Гарного дня і мирного неба!

 

 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи