Лук-бук

Суть в дрібницях

02:27Анна Утина

Вже мабуть років чотири веду блог і досі не знаю як це робити правильно. І власне звикаю до думки, що це нормально. Факт - я люблю одяг, багато говорю і люблю писати.

У мене багато одягу, дуже багато, навіть непристойно багато.

Я вважаю, що одягу має бути стільки, щоб ви в ньому могли себе загубити і знову знайти.

Можливо, фраза досить пафосна, але якщо ви трошки зануритесь в мої слова, то зрозумієте про що я. На прикладі: якщо ви - дівчинка в сірій сукні і у вас нема можливості прокинутись вранці і стати яскравішою, чи змінити звичний крій, колір та фактуру, на щось в іншому стилі - у вас немає одягу.В моїй шафі є все і я не закликаю повторювати мої помилки, лише пропоную бувати різними, ставати кращими, але й не викидати всі речі на смітник закінчивши сезон.

Мої шорти, з цього посту, лежать у мене давно, але хоч вони з чудового матеріалу, ідеально відповідають стилю сафарі, та ще зовсім нещодавно були б знецінені словами "неактуально", "старомодно", та іншими кліше. Речі справді мають свій час, та життя їхнє датується пошивом, а смерть - укусом молі, протертістю та іншими життєвими перешкодами. Не варто запевняти людей, що ви це носили ще до того "як це стало мейнстрімом", ви просто були немодні. Так, це жорстоко і нетактовно з мого боку, вам таке казати, але це факт.

Інша моя любов - етнічні сумки! Простіше - хендмейд. Шкіра, ручна робота, витримана технологія, стиль...Пробачте, захисники природи. Одна з моєї колекції - на фото. Вони вічні, завжди актуальні і цікаві. Така річ вирізнить вас серед нашестя брендів, та загалом одноманітності. Навіть якщо вас не буде видно здалеку, ви залишиттесь на хвилі стилю, байдуже вже до моди і її "гострих кутів".

До вищезгаданих елементів я додала сорочку, але вже з більш азіатськими мотивами і актуальні зараз туфлі з купою перепонок.

Цінуйте якісні речі і шукайте себе! 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи