Лук-бук

"За 10 хвилин до етнофестивалю"

00:00Анна Утина

Такі події, як етнофестивалі для українця - майже буденність. Народні гуляння в етнічному стилі - гарний привід вбратись у вишиванку, влаштуватись на галявинці, чи потанцювати під народні мотиви, цікава річ - одяг. 5-6 липня відбудеться етнофестиваль "Країна Мрій" у парку Феофанія.

Вишиванка - це завжди гарно, кле так рідко побачиш когось вдало вбраного... Дівчата, зберігаймо гарні пропорції і не одягаймо до тадиційної сорочки довгу спідницю, бо ви ж не ляльки на чайник. Довга спідниця може співіснувати з сорочкою, в умовах високої танкетки і широкого поясу, що створюватимуть вам гарний силует - варіант для дівчат з формами. Танкетка, каблук і тд - це не для галявини і танців на ній. Зверніть увагу на моделей, актрис та інших відомих людей, за кордоном, їх одяг на оупенеірах завжди зручний. Зручне взуття, короткі спідниці і шорти, топи, сорочки і тд.

Якщо збиретеся одягати вишиванку, у мене біла, наприклад, пропоную одягти до неї джинсові шорти, або високу спідницю, краще однотонну. Як хочеться довгого - верхня частина образу має бути приталеною, у бажаючих мати привабливий вигляд.

Повністю змінити ваш образ зможуть, звісно - прикраси. Не перенавантажуйте ваш лук речима, що не мають спільного. Навіть купа браслетів має виглядати гармонійно, якщо ви не хочете виглядати так, щоб вас було шкода. Суміш хіппі і людини без житла і документів - не найкращий образ.

Чому пост має таку, а не іншу назву?! Бо мені знадобилось менше 10 хвилин щоб додати до рваних джинсових шортів білу вишиванку, та висмикнути прикраси з шухляди.

Прагніть до гармонії краси та зручності. Не пропустіть Країну Мрій!

П.С. А ви пам'ятаєте, що вишиванка один з основних трендів сезону? Українці мають фору!) 

 

You Might Also Like

2 коммент.

  1. гарна вишиванка? і з шортами - супер! я найбільше люблю "білим по білому", справді, вибір прикрас тоді необмежений)
    http://vylavcha.com/

    ОтветитьУдалить
  2. Дякую!) Справді "білим по білому" - універсальний варіант.)

    ОтветитьУдалить

Форма для связи