Рубрики

You look so digital today!

02:00Анна Утина

Якщо хтось ще виокремлює моду як щось унікальне та недоторкане, ви трохи відстали. Коли сьогодні йшла на зустріч з представниками Intel, я за власною маленькою традицією, поставила собі декілька питань, та замислилась над можливими темами розмови. Яка ж роль моди у технологіях і навпаки. Я виділила декілька напрямів:
1. Техніка застосована у створенні предметів одягу: 3D принтер та створення принту, нанотканини і тд. Ні, в моєму реченні немає тавтології. Принт, що на одязі, та принтер що проекцює. Якщо звичний принтер наносить певне зображення, то 3D матеріалізую задумане, виливаючи річ з пластику, чи будь-якої, вам цікавої, субстанції, що потенційно можуть перейти з вязкого у твердий стан.
Таким чином стали практикувати створення іграшок, прикрас, а інколи навіть взуття та одягу.
2. Друге коло технологічної співпраці має на меті відтворення певного креативного задуму. Це може бути голограма, як колись Кейт Мос у МакКвіна, чи проекції на сукнях, світлові і звукові шоу. Фантазія може розгулятися далеко й з таких речей з'являються плоди у вигляді сучасних гаджетів, що мають обрамлення звичних аксесуарів - перстнів, браслетів, інколи суконь, чи будь-яких інших предметів одягу.
3. Останній, на мою думку, пласт співпраці - це саме слово "мода". Як гаджети стають трендом, чи предметом заздрощів та бажання, так і будь-який предмет одягу чи побуту. Часом саме співпраця брендів дає змогу повернути комусь лідерські позиції, чи заохотити нового покупця. Хто тільки не створював телефон свого дизайну, годинник та й навіть фотоапарат! Завжди знайдеться відчайдуха, з грошима чи без, що мріятиме про телефон чи комп'ютер Феррарі, машину Гуччі, фотоапарат від Ерме, чи хто зна що ще.
Такий у нас технологічний світ...
Звісно не таким категоричним та нудним, як мої роздуми, був вчорашній день!) Ми з блогерами надегустувались солодкого в Honey, дуже раджу, та мали легку розмову з представниками Intel.

Спрощуйте життя технічно!

 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи