Лук-бук

Легкий вибір

06:00Анна Утина

У мене зібралось трохи аналітики у моїх напрацьованих матеріалах, та поки я навіть не знаю як їх подати. Завжди важко робити вибір, та не хочеться недоречно вставляти слово. Занадто вже це важливий інструмент.

Поговорю трошки про легкий вибір. Вам часто нічого одягти? Мені - завжди! Хоч у величезну шафу нічого не влазить. Та попри складні питання комбінування, "гармонійного гардеробу", та інших дурниць, мають бути речі в яких просто гарно і зручно. Перед вами один з таких виборів. Правило №1 Сукня - це просто, а не складно. В останню чергу купуйте "нарядний варіант". Обирайте те що зручно і підходить саме вам. Гарний матеріал і гарний колір, чи візерунок - вже півсправи. Тренд трендом, та якщо в своїй сукні ви нагадуєте сердельку, чи навпаки ляльку на чайник, то діла не буде. Підкреслюйте себе, та не забувайте приховувати недоліки. Не ігноруйте їх, працюйте над собою, але і прагніть гармонії.

Дуже добре мати за стимул річ бажаного розміру, чи мати речі, що вам про щось нагадують, та зовсім не означає, що їх варто одягати. Не варто засмучувати бабусю і маму, скандалом, що ви не будете носити сарафан, що вони вам придбали. Одягніть його на дачі, вдома з бабусею, але ж не на побачення, чи роботу. Не беріть речі, які вам нав'язують, звісно якщо це не людина, моральним якостям та смаку котрої ви довіряєте. Ще про це поговоримо!)

Вертаючись до мого посту - я обрала дуже коротку сукню в дрібну квіточку, цікаву сумку, та дуже зручне взуття на рівній платформі. Правила такої сукні: 1. Не одягайте якщо ноги - не ваша перевага. Суть не у вашій впевненості, а у візуальному сукупному ефекті.2.Не одягайте підбори (я про каблук, танкетку...). 3.Не нахиляйтесь!)

Гарного дня, чекаю свою любу спеку!) 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи