Лук-бук

Pied-de-poule

04:42Анна Утина

Гусяча лапка чи pied-de-poule (англ.houndstooth), буває різною, у моєму випадку це рожево-коричневе поєднання. Феноменом даного орнаменту є певна серйозність та витонченість створюваного вами образу, навіть коли він трохи наївний, як у мене.) Темний рожевий я поєднала з темною синьою спідницею в білий горох. Якраз думала над тим, що справа аж ніяк не в тому щоб співпадали відтінки, а гра гами та насиченности кольору. Завжди обираючи речі не одного кольору, а граючи у цілому спектрі - залишатиметесь переможцем.

Безпрограшною покупкою декількох минулих і мабуть наступних сезонів я вважаю джинсову сорочку. Звичайно не одну і не одного кольору, але якщо вже знайшли гарну то відмовитісь від неї буде важко. Моя ніжно-блакитна з білими ґудзиками з GAP, одна з останніх придбаних мною, ідеально підійшла до синьої спідниці з білим дрібним горохом. Замшеві чоботи з Zara та замшева зеленувата сумка влились в "колектив" частково завдяки улюбленій хусточці.

Такі справи. Вертаючись до лапок можу додати, що маючи у гардеробі класичний чорно-білий орнамент, навіть монотонний образ матиме витончений вигляд. Головне - тканина з якою виконана річ. Моє пальто з TopShop радує мене вже не перший рік!) Застереження: чорно-біла лапка на лосинах - найдурніша інвестиція коштів, як і синтетичні кофтинки та пальта з поганої матерії.

Сподіваюсь мої поради матимуть місце у вашому житті!) Гарного дня!

 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи