Антон Белинский Лера Лещова

"Три дні, як один" MBKFD

16:27Анна Утина

Нарешті закінчились "Тижні" і знову набираюсь моральних і фізичних сил.
На MBKFD мені найбільше запам'яталась, звичайно, лекція Олени Долецької, бо я її чекала з весни, коли вона з командою видання Interview Росія, так і не долетіла до Києва, через аномальні опади які зійшли на нас снігом.
Лекція була чудова, та прокоментувати враження від публіки можна словами Гете:  "Кожен чує тільки те, що він розуміє".
Всім нам бажаю стати настільки працьовитими і інтелектуально розвинутими, щоб бути спроможними Працювати і отримувати задоволення одночасно.
Про організацію MBKFD сказано вдосталь і я не акцентуватиму на тому увагу, особисто мені потрібно небагато і бажання витрачати час на розбір недоліків вважаю недоречним, організатори про них добре знають і самі.
Про покази за всі три дні:

1. Наталя Зінько 
Як стверджує одна всім добре відома українська мережа: "Коли справді солодко, то цукор не потрібен". Коли сукні настільки лялькові, на якомусь моменті варто зупинитись, якщо звісно це не нові костюми для лондонської вистави "Аліса в країні чудес". 
Кожна з суконь має гіпертрофовану реалізацію і просить зменшиись. 
Аліса не випила зілля від якого росла, а капнула на сукню...Напередодні показу читала інтерв'ю Кості де він говориить про віру в себе, бренд та перспективи і, що характерно, ми теж продовжуємо вірити, що колись він знову зробить успішну і яскраву колекцію, з почерком, задумом і реалізацією.
Цього разу Омеля вибілив позаминулу колекцію, повикидав светрики і забрав у суконь довжину. 
На куцих клаптиках тканини інколи проскакував натяк на Східні мотиви. 
Нагадаю, що до цьогорічного VFNO, Костя підготував бомбери які можна було придбати в його ательє. Їх же він і по подіуму пустив, тому багато гостей були "в тренді". Вони справді мають успіх і непогано виглядають, на переважній більшості покупців.


Лера Лєщова
Я обрала з моря однотипних суконь декілька для ілюстрування.
Загальне враження, що було рулонів три з тканиною і дизайнер вправлялась в реалізації креативу.
Тенденція серед "молодих дизайнерів" - вони навчились працювати з пластиком! І тепер додають його всюди. Півколекції моделі були в прозорих сукнях, що мабуть в уявленні, молодих і талановитих, долучає їх до класичного мистецтва, красою оголеного тіла... Як кажуть : "Я митець і я так бачу".

       До любителів спорту, таких як Белінський і Каневський долучилась і Яся Міночкіна.
Її, за легендою безграмотного прес-релізу, надихали радянські атлети. І запахло незрозумілим, в контексті ліній минулих колекцій Міночкіної, хіпстерством. Можливо це відбиток співпраці з редатором моди Look At Me, Рітою Зубатовою. Якось Москвою віє...
   Гарні кольори, але дуже несміливо, сиро і неприродньо... Модніша Яся Міночкіна за одяг який вона шиє.

     Відкриття МБКФД, та не його заслуга - Paskal.
Колекція, як коробка зефіру. Приємно, що відсутня спекуляція на минулій, успішній колекції.
Модні кольори, гарні лінії, завершеність і звичайно - почерк. Дизайнер з дуже явним прогресом і великим майбутнім. Дуже сподіваюсь, що не зазнається і не зіпсується. Одяг - мрія.
Найкраща колекція і подача.
     Felder Felder S/S 2014
  Майстер клас для наших дизайнерів від бренду Felder Felder. Послідовність, вивіреність. Викликає бажання купити, хотіти, та й просто розглядати. А що ще треба?!
       З гуманоїдами та гумором пройшов показ Каневського. Хороша  якісна колекція з класним одягом та власним баченням речей. Такий от наш Саша Каневський. Речі які не соромно показати і про них написати.
        Приємно здивувала Анна Коломоєць. Гарна, дуже дівоча колекція, перший лук з мого колажу чомусь мені нагадав творчість Уорхола, можливо це просто моя хвора фантазія. Принт Коломоєць створила, як би це не прозвучало дивно, але з хвостів і задніх лапок котів. Куди ж без "котиків"?! З цікавого - були створені і аксесуари до одягу. Не даремно Анна стала переможцем цьогорічногo FASHION SCOUT.
   IVANOVA  і нетлінні тернові вінки. Щось готичне дизайнер побачила у наступному літі.


 Lia Syn на показі приємно здивували флористика і шкіряні вироби, у вигляді поясів. На них би я увагу свою і зупинила. Сукні я б залишила в гущі лісу, про яку нагадувала волинка, що грала протягом показу.
  "И понял Антоха,что поступил плохо"(с)
Мені дуже імпонує старанність Антона Белінського, хоч як про людину у мене про нього  мало інформації. Мені дуже сподобалась минула колекція, але ця виглядає як потуги в бік Comme des Garcons. Він доповнив свою колекцію аксесуарами, та щось ця "Олімпійська збірна України" виглядає дуже гротескно і дивно, є гарні речі, а є перебільшення у креативі.
У Антона велике майбутнє, та потрібен стиліст, трохи б почистити колекцію, або розбавити.

P.S:Який же ж у нас прапор гарний!

    Перехвалили Аню Октябрь. Ця колекція значно краща за попередню, та якось згас її запал.
Може це моя суб'єктивність говорить та колекція невиразна і дуже сором'язлива.
  Такі от мої думки, мало що мене останнім часом надихає. Дякую за увагу, може днями пораджу вам книгу. 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи