Domanoff Elena Burba

"UFW, день третій"

02:56Анна Утина

Думала написати про всі дні, але звертаючи увагу лише на деяких дизайнерів, я вирішила завершити великий огляд цим постом, а наступний присвятити улюбленому показу.

Тут почну з Доманова. Вже вдруге мене приємно дивує його колекція. Лаконічно, тонко і жіночно. Нагадаю, що починав він з одягу який мені чомусь навіює асоціації з молодими російськими дизайнерами, ще пару років тому. Мішковина, сіре, відсутність форми, якийсь польовий грандж.
Тут є багато простору для руху вперед і Доманов не стоїть на місці.
Як на мене, то Одеське повітря має дуже надихати...


Судячи з активності Олени Бурби, то кожній країні СНД потрібна своя Кіра Пластініна. Нікого не хочу образити, у бренду Кіри є друга, значно дорожча лінія, котра у нас не продається. Гарні речі для дівчаток на святах і вечірках. 
Гра в ляльки, вічне літо, досить умовні зміни...


В своїй простоті і грі з класичними речима, мені імпонує Олена Рева.
Речі які вас не зіпсують, але підозрюю, що зроблять старшими.
Як на мене, вони для тих хто крім внутрішньої впевненості, має доводити її на свіїй посаді.
Вирізняється колекція серед інших, та чи взнається за межами ЮФВ?!

Ліля Літковська. І шовк гарна тканина і знову жіночність, як у позаминулій колекції. Про тренди в її команді знають. Прямі силуети, жіночність, шовк, шкіра, сітка. Мені сподобалось взуття і аксесуари. Біда в тому, що як на мене копірайтери які писали прес-реліз трошки втратили зв'язок з реальністю і здоровим глуздом. Якщо вчитатись в цю біліберду, можна зробити висновок, що копірайтер, чи "автор", вправлявся в майстерності красномовства і перечитуючи сам не розумів, що "загнув". Не вдаваючись в подробиці, можна нагадати, що Літковська брала участь у ЮФВ, а не Бієналє. Та й якби колекція відповідала б всьому, що написано, то на показ не пускали б не тільки "зайву пресу", а й взагалі глядачів, лише на відстані і під сигналізацією.
Марчі в тандемі з Ташою Кухар створили наступну колекцію. Квіткові головні убори, дивні силуети. Креатив присутній, та доконаного виду в цих луках не так багато.Цікавий принт, для всього іншого є слово "дивно" і купка запитань.


Таке от ЮФВ. Не займаюсь я тролінгом, просто маю чітке переконання, що у нас все так погано, бо журналісти пишуть тільки добре.
Для розвитку потрібні не тільки задаровані і дуже умовні "товариші".

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи