Виктор Анисимов Віктор Анісімов

"UFW,день перший"

04:59Анна Утина

Жахливо довго, як для самої себе, я збиралась з думками щоб писати про ЮФВ.
Переборовши злість, розчарування і банальний сум, я зібралась з думками і навіть вирішила не викаблучуватись у володінні російською мовою (і таке буває).
Про перший день з холодною головою.
Найкраще враження - показ Лілі Пустовіт.
Її колекція приємно вразила кількістю кольорів, різнобарвними фірмовими емблемами, що нагадують голограми.
Типові для Пустовіт жіночні вільні силуети були доповнені комерційно виправданими світшотами, жакетами, та цікавими кристалічними прикрасами.
Цього сезону Лілю Пустовіт надихали фільми про французьких колонізаторів, що отримало вияв у її колекції.
Взуття було репрезентоване незмінними черевичками, та босоніжками доповненими білими шкарпетками.
Грузинський дизайнер Автанділ, зову грав з силуетами жіночних вечірніх суконь.
Від янголят до дивних квітів... Ніби і варіації на бомбери були і актуальні силуети, та всюди були, як на мене, свої великі але. Чи моделей змінити, чи стиліста. 
     Загадкова Буреніна,  та її арт на подіумі. Гарне поєднання "крові з молоком", та й загалом звична гра контрастів. Питання у виразності, чи є тут ім'я, чи є тут ніша?  Відчуття незавершеності. Найкраще:
Наш Tommy Hilfiger - Віктор Анісімов. І діти на подіумі, і фото в "сімейний альбом" по завершенню показу. Повсякденна версія трендів для всієї родини. Тут були дублянки, твідові парки, мілітарі, піжамний стиль, Азія.. Головне - гармонійно, тепло і весело. 
      Бренд Przhonskaya приємно вражає лаконічністю, якістю та оригінальністю. Гарний принт власного авторства, чудове взуття від  Ali Saulidi, гарний крій, але... Як і минулого сезону мене дивує подача, не згодна з поєднаннями, часом взуття не на своєму місці, часом невигідне комбінування одягу.
  Огляд у мене вийшов позитивніший ніж враження від побаченого в перший день. Так як і завжди, незрозуміло хто приходить на показ. Коли вже організатори всіх тижнів моди зрозуміють, що впершу чергу колекцію мають побачити баєри, журналісти, критики, а не прабабуся знайомого, чи помічник народного депутата (єдине пояснення перебування в залі неадекватних  і невихованих людей).  Дизайнер не має одягати моделей, для цього є стиліст. Один створює, а інший корегує. Не потрібно шукати гарне портфоліо чи резюме. Шукайте гарних стиьних людей, вони є в мережі, живуть поруч, чи ходять по вулиці. Вони подарують вам новий погляд на вже звичні, для вас, речі. Я ще буду про це говорити в наступних постах.
Наші дизайнери навчились створювати якісні речі, у них явно є фінансування, та чи стали вони модними і чи потрібна така мода?!


You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи