fashion Intel

"Інновації. Технології і мода"

04:57Анна Утина

Компанія Intel спільно з українськими дизайнерами та знавцями модної сфери провели публічне обговорення, на тему: "Інновації. Технології і Мода".
Що сезону ми переконує у тому, що мода йде пліч-о-пліч з технологіями і невід'ємним елементом показів є яскравий перформанс. Проекції на сукнях, голограми в повітрі (як колись голограма Кейт Мос на показі Олександра Маккуіна) та море інших прикладів, колекція яких поповнюється щосезону.
Є більш буденний момент який потребує ще більше террабайт пам'яті та вольт електроенергії - це кухня тієї ж моди. Тео Декан та Ксенія Шнайдер(Марченко) ділились власним досвідом підготовки матеріалів та пошуку креативних ідей для застосування технічної складової.
Нагадаю, що Ксенія Шнайдер (раніше відома, як Марченко, чи бренд "X'U"). Після одруження та народження дитини, представила першу колекцію, вже під новим брендом "Ksenia Schnaider", on-line. Виклала відео заздалегідь відзняте і змонтоване, у визначений час. У відео було задіяно дві моделі, знімалось воно в студії, з 4-х веб-камер ноутбуків, розташованих по периметру преміщення. Глядачі взнали про відео через соц. мережі чи отримавши запрошення, прийти в своє зручне крісло та вімкнувши на екрані комп'ютера посилання.
Тео Декан, як людина творча, часто дивує цікавими та неочікуваними знімками своїх друзів та читачів в FB. В роботі, як зізнався він нам, часто також використовує всім відомі програмки на планшеті, телефоні чи комп'ютері.
Такий у нас час. Вміючи користуватись навіть здавалось би часом недосконалими програмами, можна створити шедеври, як наприклад принт одягу створеного Анною Октябрь для весняно-літньої колекції. Знайомий Ганни після того як розбив свій телефон, помітив, що фото почали нагадувати райдужну мозаіку та зробив цілу серію фото!) Ганна скористалась цією, здавалось би сумнівною технікою, та методом накладання створила цікавий і дуже ніжний прінт.
Компанія ж intel, розповіла про нового креативного директора марки Will.I.Am, та про бажання допомогти та полегшити наше життя знайшовши, чи створивши техніку, що буде відповідати потребам сучасної людини, з її особистими бажаннями та потребами. Життя швидкоплинне й важливе часто триває лише секунди, тільки техніка може вловити мінливе та здавалось би надшвидке.


You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи