Валерия Ковальская мода

L’UVE "Geometric Violation"

00:29Анна Утина

Валерія Ковальська представила, сьогодні, свою колекцію для L'UVE. Духовні пошуки реалізувались у досить кольровій гаммі. Надихнули дизайнера фрески та мозайки. Вона вважає їх точкою перетину науки та релігії. Аплікації, на тканині, нагадують шкури рептилій. Як і зазвичай були і шкіряні елементи, вони утворювали жіночні силуети, хочеться також відмітити мінімальне використання темних кольорів. Багато білого, та блактитного, в колекції також з'явились більш спортивні речі. Деякі луки нагадували позаминулу колекцію в L'UVE, з воланами, шифоном, та вузькими спідницями.
Також, хочу нагадати, що Валерія відновила свою іменну лінію, та представила чорно-білу колекцію, в рамках MBKFD. Поки це була тільки презентація, та вже за нею стає ясно, що її натхнення з інших джерел. L'UVE ж тепер реалізує і інших українських дизайнерів, таких як Ксенія Шнайдер, чи Яся Міночкіна. Враховуючи активність бренду закордоном, можна прогнозувати, що це може бути гарним трампліном для багатьох свіжих і талановитих імен.
Доречі, в рамках шоу, було представлено взуття створене в співпраці L'UVE & Валерія Ковальська та Ali Saulidi.You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи