clothes fashion

Looks for GAP, by Gannusya

14:19Анна Утина

Вчорашній день запам'ятався GAP-ом і продовженням моїх стилістичних пошуків.
Цього разу я, як вже й казала, знайомилась і знайомлю з "хакі". З прекрасними брюками, які доречні у будь-яких життєвих ситуаціях!

Перший образ, з біло-блакитною картатою сорочкою, має не так вже й багато секретів. Червоний колір завжди гармоніює з синім та блакитним, та виглядає яскраво, але багато де доречним. Моя основна асоціація - це французький прапор, який складається з яскравого ""bleu blanc rouge". Доповнила взуттям "яке було") та авоською з червоними написами. Власне ці хакі я маю тепер в своєму гардеробі, та зовсім скоро напишу про них!)


Другий образ - попри те, що весь складається з одягу різних матеріалів і візерунків та має всього два кольори. Якщо взяти жакет в руки й зняти капці - це чудовий образ для вечірньої прогулянки на пляжі Одеси, в період травневих свят. Чудова біла блуза може скласти комплект і шортам хакі, і джинсам... Жакет, як холодно стане. В той же час, знявши капелюх та доповнивши образ гарною сумкою та взувши гостроносі туфлі, наприклад, можна піти на роботу, навчання чи прогулянку, вже київськими вулицями. Ці хакі я придивилась вже давно, та вони нажаль великі на мене.Третій образ для шопоголіка, якого не зупинить навіть дощ!) Плащ після дощу чи вітру можна зняти, а капелюх врятує вас і ваше волосся від зайвих променів!) Ніяких секретів, все просто "беж", та яскраві плямки, які дають змогу доповнювати образ будь-якими яскравими аксесуарами.
Всі три образи раджу доповнювати цікавим, жіночним взуттям та гарними аксесуарами.You Might Also Like

1 коммент.

Форма для связи