Юля Черных Ali Saulidi

L'UVE Store Multi Brand begins/"IN Person" Project

13:10Анна Утина

          Сьогодні відбулось остаточне перетворення L'UVE на мультібренд. Нагадаю, що раніше під цим лого створювались колекції Валерії Ковальської, надалі, якщо вірити наданій раніше інформації, капсульні колекції будуть також створюватись, але Валерія повернула власне ім'я і з ним продовжуватиме основну діяльність. Також L'UVE поступово завозила інших дизайнерів й  вже декілька місяців продає Ксенію Шнайдер, та Ясю Міночкіну. Сьогодні ж в продаж надійшла остання колекція Валерії Ковальської для L'UVE, взуття з колаборації L'UVE та Ali Saulidi, що також було представлене на нещодавньому показі.
     Та основою сьогоднішньої зустрічі стали колекції ще не одного дизайнера. Їх об'єднує Україна, молодість, та сила характеру. Перед вами нові жителі L'UVE:
Ali Saulidi
Elena Burba
Jealousy ( Tanu Muino) 
Jean Gritsfeldt
- Ksenia Kireeva
Ksenia Schnaider
Sasha Kanevski
Yasya Minochkina 

  Тепер колекції всіх цих дизайнерів, за адресою Льва Толстого 39, будуть доступні кожному бажаючому їх побачити, чи придбати. Вітаємо з початком функціонування новий патріотичний мультібренд, який вже встиг завоювати прихильність жителів не однієї країни.
   Також сьогодні була представлена серія фото, чи рекламна компанія L'UVE, як мультібренду, під назвою "IN Person". Роботи створені фотографом Юлею Черних.You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи