fashion Kiev

Мода чи театр? Zalevskiy. UFW

15:20Анна Утина

Хтось критикує, хтось лестить, та шукаючи моду, ми забуваємо про перформанс, про театральний етюд, розіграний перед нами.
Залевський своєрідний та самобутній й маю великий сумнів, що маркетинговий хід тут в наявних, чи відсутніх "трендах наступного сезону". 
Коли ми йдемо в театр, головне ж не в актуальності одягу?! Нам передають період, та основну думку, завдяки одягу, декораціям та грі акторів. Основне - гра акторів. В цьому, окремо взятому випадку, ми не її бачимо , та якщо автор цього перформансу вважає, що цього достатньо - значить це  має право на життя. Щоб продати одяг, та зробити його більш "бажаним" мали б бути задіяні інші важилі і люди. Та тут вже два інші варіанти: 1)все й так добре. 2) не в тому суть.
На Гогольфесті, чи в Пінчукартцентрі ми не питаємо "Чому саме ця тканина?", от і тут це, як на мене, недоречно. Якщо таки автор переслідує банальнішу мету - треба  щось змінювати. 
Залевський, нагадаю, за освітою дизайнер костюмів і вони, як я бачу, його стихія. Інша справа, що на цьому, в нашій країні, багато не заробиш. 
Посумуємо над фінансуванням кіно і театру, та посміхаймось майбутньому. Все буде добре!
P.S. Цікаві кашкетики, цікаво, що піраміда на станній моделі не впала і гарні голоси виконавиць.
You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи