Bevza clothes

Bevza F\W 13-14

16:36Анна Утина

Нарешті, про Бевзу!
Ще до показу ми бачили з вами перші замальовки, та й цілий вигул луку з колекції, дизайнером на Paris Fashion Week (дуже гарний кадр Світлани є на сторінці Luisa Via Roma, та ескіз на сайті Vogue Ukraine).
З новинок - хутро. Біле, бордове, чорне.
Взуття нагадало те яке Бевза створювала пару років тому і з того часу, я в нього закохана!)От тільки не впевнена, що хтось створює взуття 36го розміру, бо ще ті сабо я залюбки носила б!) 
Щодо луків, Світлана залишається лаконічною.
Цікаве рішення total white, вже декілька сезонів його пропагують з усіх кінців світу, але суть гри з білим - створити достойний образ. Далеко не кожен білий колір гармоніює між собою, не кожна фактура і не кожен крій. Світлана ж зі своїм завданням впоралась на ура!Цікаве й непросте, як для дизайнера, створення прінту. Його розробив Антон Карюк. Не знаю наскільки маркетингово продуманий саме цей візерунок, з лялькових обличь. Але самі речі, як на мене більше арт, ніж просто мода. Такий собі "феномен Comme des Garçons". Чомусь саме така асоціація, хоча є більш сумні. Чому я заговорила про маркетинг, мені як людині яка часто буває у книжкових магазинах, нагадало альбом "Ляльки", якщо я правильно пам'ятаю, з фото іграшок з зони відчуження... Просто очі як на речах Бевзи, так і загалом ляльок, так дивляться в душу... Хоча "очі", як символ можуть стати навіть ще одним елементом з ланцюжка асоціацій з дизайнером, бо Світлана й сама має дуже виразний погляд.
Щодо рішення з волоссям, стилісти Бевзи пропонують руде каре та молодість на обличчі.
З величезним запізненням, але ніби вже й з налагодженим виробництвом, пишу я вам!)


You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи