Kiev Trunk Shows: Domanoff / Showroom "9-A concept"

15:32Анна Утина

  Вчора з'єднались в щось суцільне три події - День Народження Дмитра Доманова, з чим ми його вітаємо!), презентація московсько-київського шоу-руму "9-A concept" і початок продажу, в ньому, весьняно-літньої колекції Дмитра.
Ніжна кремова колекція з яскравим акцентом у вигляді червоної сукні вже була оцінена глядачами, в рамках UFW, а тепер може припасти до смаку потенційним клієнтам!
Щодо "9-A concept" - це київське відгалудження одноіменного московського магазину. Його представницями є дві сестри які займаються його наповненням, та підтримують затишок у цьому приміщенні, з неймовірним дизайном. Потрапивши у цей шоу-рум, ви відчуваєте себе у квартирі неординарної вишуканої дівчини, де на полицях аксесуари, повздовж стін одяг і навіть біля ліжка ящик з валізою та капелюхом. 
У цьому шоу-румі ви знайдете як елементи останніх  колекцій найвідоміших марок, так колекції Дмитра Доманова, творчі доробки московських стилістів і  полички з комісійними елементами, що приносять в магазин його клієнти.
Знайти його не так просто, але я вам поясню тонкощі пошуку!) Знайшовши будинок за адресою: Саксаганського 41Б, та потрапивши у під'їзд, піднімайтесь на 5й поверх і по праву руку від вас будуть двері (над ними лампа) - це і є пункт призначення! Вдалого шопінгу!
Фото: Jovan 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи