fashion Kiev

"Хутряні розмови"

14:09Анна Утина

     
  Готуючи до публікації сьогоднішні фото, я замислилась над вічним "Зеленим питанням" захисту тварин. Попри любов до них та турботу, я не планую відмовлятись від м'яса, шкіри та хутряних виробів. Не треба дивитись косо, чи розповідатии про "очі, кров, та всякі жахи", моя позиція більш виправдана ніж вам може здатись.
     Так істрично склалось, що ми не населення спекотної частини нашої Землі.У мене велика (не буду уточнювати наскільки) кількість виробів зі штучного хутра, та натуральне також є. Для профілактики: штучне хутро можна одягати десь до -5, а це, нагадаю, спека, для наших широт, взимку. Так, можна й в пуховику походити (їх теж у мене вдосталь), та думаю, що не вела б я цей блог, обмежившись тільки ними. Що можу сказати з впевненістю - ганятись за рідкісним хутром, та ставити за мету "Шубу" я не буду.
  Шкіра. Це чудово, що масмаркет так щедро нас засипав різними "шкабатурками", що не завжди ми відрізним шкіру від замінника і навпаки, але справа не в тому, що "Ой, як нам пощастило, що черевики коштують не 3000, а 600 грн!", а як довго ви свою "знахідку" проносите, наскільки вона вас зігріє, та скільки пар шкарпеток, намокнувши перепсує, своїми фарбниками. Сучасний Тібет, наскільки я знаю, знайшов  замінник для всього, за винятком взуття. Так, воно шкіряне, бо немає, нажаль, міцнішого та зручнішого матерілу. Та й  як кажуть: "Я не настільки заможний, щоб купувати дешеві речі".
 Право вибору за кожним з нас й не намагайтесь обмежувати його своєму сусіду!)
You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи