L'Oréal L'Oréal Professionnel

Місяць з L'Oréal Professionnel

06:49Анна Утина


  Я довго думала над тим, коли і як краще написати цей пост. Тиждень - несолідно, бо хіба ж це термін, а от майже місяць - вже серйозно. Тому прошу у вир моїх вражень від  L'Oréal!
    Люди часто сподіваються підкорити стихії, та куди до них, коли й з собою не ладнаєш. Над дівчатами часто сміються, що власниці кучерів мріють про прямке волосся, а власниці прямого жадають об'єму та цікавих хвиль, а я знаходжусь на перетині, часто в мому житті таке буває.) Ось побувавши в головному офісі L'Oréal Ukraine ( http://koloobig.blogspot.com/2012/10/loreal-professionnel.html), я почала "нове життя" свого волосся. Довго намагалась підібрати щось відповідне та не завжди мої пошуки мали успіх. Перед вами 5 магічних пляшечок мого щоденного вжитку, з якими я тепер завжди задоволена станом свого волосся!) Мені допоміг професіонал, та я хочу подбати про своїх читачок і чекаю питання на свою пошту gannusinka@gmail.com і ми ,  з моїм новим знайомим, спробуємо допомогти вам, відповідаючі на всі найактуальніші, саме для вас, питання. А зараз трошки про мої "чарівні пляшечки":


1. та 2.  Це шампунь та маска з професійної серії, ефект видно зразу, та після 3 разу ви вже волосся не взнаєте!) Маскою я користуюсь раз на тиждень, бо не маю терпіння сидіти по 5/7 хвилин, а шампунем користуюсь майже щодня. Хай вас не лякають малі об'єми бо у мене враження, що мені всього цього вистачить місяців на 4. Маски точно, якщо не більше.


3. Ця магічна річ у мене на вологу погоду, бо волосся стає хвилястим. Цей спрей дає можливість керувати хвилями й надавати їм бійльш суцільних форм. Тобто після 1\2 розпилювань, хвилі збираються більш крупними і рівномірними прядками, а не просто в якусь "мочалку".)

\
4.Цей тюбик після нанесення на вологе волосся робить його рівним, а отже я ним користуюсь у суху погоду, коли менше факторів впливають на "настрій мого волосся".
5. Ця ж річ магічна! після краплини нанесеної на волосся, з ним можна робити все що завгодно.  Вам варто лише просушити і укладка готова!


Зазвичай я задоволена своїм волоссям лише на канікулах, коли моральний і фізичний стан керується гарним настроєм, правильним харчуванням, повноцінним сном, та ще не одним магічним словосполученням, а тепер я можу просто обрати відповідний до нагоди засіб. Хоча про все попередня раджу не забувати! Навряд чи вас щось врятує якщо ви постійно в прокурених приміщеннях, вживаєте алкоголь, погано харчуєтесь та мало спите. Зробіть так щоб організм демонстрував свою вдячність сяючим виглядом, а не ховався за тональним кремом, та надлишком хімії. Будьте природньо гарними з вашим мінімальним "стратегічним запасом"!) 

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи