Про кіно

13:45Анна Утина Три дні - три фільми. "Остання казка Ріти", "Скайфол", "Святі мотори". Поблукала по магазинам,  мрію про декілька пар взуття, та готуюсь розповісти про купку засобів для волосся, які тестувала цілий тиждень. Крім цього є ще трошки планівє, які б реалізувати було б теж непогано.
Але раз почала говорити про кіно,то тут про нього й продовжу:

Почну з того,  що всім раджу - "Скайфол", Не знайома поки з великим пластом "Бондіани", та цей небанальний, чоловічий фільм мене приємно здивував. Мрію ще разів надцять побачити заставку..не менш крута, ніж у "Дівчині з татуюванням дракона", класний саундтрек від Адель. Не хоччу переказувати, просто йдіть!)
"Остання казка Ріти" - концентрат Літвінової, фільм який можна різати на кадри й робити фешн-альбоми. У ньому є про що подумати і ці питання - смерть, життя, ставлення, знесення старих будівель, кохання, стиль, манери... Це не легко розібрати, якщо ви звикли до банального кіно, чи просто не любите Літвінову. Були моменти які мені, у технічному плані, не подобаються, як зняті, але то уже мої штучки. Фільм для тих хто залюбки переглядає фільми цієї актриси.
 Найважчий фільм зі списку  "Святі мотори". Ще після появи списків Канських фільмів хотіла подивитись. Наголошую, що це кіно Канського кінофестивалю. Там ні Святих, ні моторів. Якщо ви йдете на фільм заради Кайлі Міноуг чи Єви Мендес - не йдіть. Як і не треба дивитись "Космополіс" зарада Патісона, чи "В дорозі" (Керуак) заради Стюарт. Нема сенсу виходити на середині, якщо ви прийшли, а це не відповідає вашим моральним нормам. У ньому багато історій і кожна має свою логіку, а фільм - глибший, ніж ви думаєте, сенс. Це світ під діншим кутом зору, в якому головні та другорядні ролі міняють місця та акторів. Як захочете про це поговорити, пишіть, не соромтесь!)
      Не читайте рецензій,  робіть висновки! Не слухайтесь, обговорюйте!

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи