Bengamin Dukhan KFB

ROMAIN BRAU. Відкриття MBKFD

14:29Анна Утина

  Усвідомлюючи той факт, що мої читачі зовсім не зрозуміють що відбувається на фото, зроблю невеликий аналіз того, що відбувалось на сцені київського Планетарію.
  Ромен Бро бельгієць за походженням, має дуже самобутній смак, та фантазію, що зрозуміло з першого погляду, на нього. Має шоу-рум в Анверпені.
   Сюжет переглянутої сьогодні вистави нагадав мені "Маленького принца" Екзюпері, та тільки от принців там було багато, та один "птах фенікс" - Бенджамін Дюхан.
З того, що мені сподобалось: -темні головні убори з квітами, та ланцюжками, як я зрозуміла - вінки.
                                                  -декілька класних шуб.
На руку було сферичне відео на стелі планетарію.
Специфіка всього іншого (того, що не сподобалось переважній більшості): наші, пострадянські, країни мають багато штампів, та табу. Тканини багатьох речей мають чіткий асоціативний ряд у переважної більшості глядачів.І суперечливе питання - добре це, чи погано. Також, як показала преса нещодавно , досі проблема - одностатевість, андрогінність та продовження цього ряду.
Про особливу "епатажність", я б не говорила. Сучасний театр і не таким дивує. А манера називати все іноземне "найкращим" і "у нас небаченим" - закономірність.

Зараз публікую декілька знімків зі свого фотоапарату, а як свої зробить Йован, буде ще один пост, чи сюди додам. Знімати, доречі, було майже нереально.


#MBKFD #KFD


You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи