Анна Октябрь Яся Хоменко

"Вечірні звіти" MBKFD. Яся Хоменко, Анна Октябрь

15:23Анна Утина

   Як і в минулому сезоні буду публікувати спершу короткі звіти з враженнями та фото, які зібрались за день. Пізніше ж у блозі з'являться детальніші звіти з кожного показу.
   Перший звіт про дівчаток.
   Великим початком сьогоднішнього дня, став показ молодого дизайнера Ясі Хоменко. Дівчина думала над темою "Імперія". Явно імперія її внутрішнього світу щільно вибудовувалась з гарних казок, іграшок, мультфільмів, фільмів... Вона не боїться одяг перетворювати в орігамі, в своїх руках. ЇЇ стиль справді не сплутати. Особисто мені крім певних суконь, сподобались прикраси.
Нагадаю, що дизайнер нещодавно представила свою колекцію на Аврора ФД, що в Пітері.

          Другою стала Анна Октябрь. Як і дивлячись на колекцію Ясі Хоменко, я бачу дівчаток, бачу дитинство. Кожна колекція Анни - це колекція ляльок.У своєму дорослому лаконізмі . вона залишається відданою своєу ляльковому будинку, мріям, та фантазіям. Нещодавно представила цю колекцію на Паризькому тижні моди.
      Цікаве було зародження прінту одягу, знайомий Анни досягав цікавого ефекту на знімках фотографуючи розбитим телефоном, думаючи над цим Анна накладала картини, кольори...та вийшов дуже своєрідний прінт:

You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи