Пресс-конференция MBKFD Bengamin Dunkan

Прес-конференція MBKFD

09:05Анна Утина

Менше години тому пройшла прес-конференція MBKFD. Сьогодні він стартує з шоу Ромена Бро, яке пройде у приміщенні "Планетарію".
Також новинкоє є, вже всім відомий "Фешн пелес", салон Мерседес Бенз, що на петрівці. Покази розпочнуться завтра. Також крім показів будуть лекції, можливо ще пара квиточків залишилась у Деш сторі, тому не зволікайте та приєструйтесь.
Для тих, хто не отримав запрошень на покази, але бажає потрапити у загальну зону, та за сприятливих обставин і на показ, сайт MBKFD має список популярних місць де ви можете дістати запрошення.
З цікавого: на території буде представлений екскюзивний концепт MB, буде виїзний поп-ап салон Лореаль професіональ, та вличезний шоурум, де ви зможете ознайомитись з, та придбати речі створені дизайнейнерами. Звичайно ж не без малого подіуму, де бдуть демонстувати свої витвори молоді дизайнери. 
Присутня на прес-кнференції Яся Хоменкко - одна з тих хто успішно роспочав свій творчий шлях, на малому подіумі, а тепер, вже другий сезон показуватиме свою колекцію на великому. Доречі, нещодавно Яся повернулась з Петеребурга, де на Аврора ФВ представила свою колекцію. 
Приєднуйтесь до MBKFD у ці 3 дні, а я побігла збиратись на сьогоднішнє шоу!)


П.С. не забувайте проставляти теги #MBKFD на своїх фото в інстаграмі, та твіттах!
You Might Also Like

0 коммент.

Форма для связи