L'Oréal L'Oréal Professionnel

Знайомство з L'Oréal Professionnel

15:07Анна УтинаПівдня тому жалілась на сум за MBKFD. Та часточка їх ( з цього сезону) запросила мене в гості!
Крім того, що я сьогодні почала своє знайомство з усім знайомим брендом, так я ще й почався новий етап в житті мого блогу - волосся.
Здавалось би, що такого у волоссі, а воно не менш за одяг, аксесуари та мейк-ап важить у створенні образу.
Для мене співпраця з зачіскою та мейк-апом не чужі, та поки й не дуже близькі. Отже, знайомитись будемо з вами разом.

 Вже років 5, в Києві, працює та випускає своїх талановитих учнів, такий заклад як  L'Oréal Professionnel, їх штаб квартира це лофт на колишній, вже перебудованій у бізнес центр, фабриці.  Місце з надзвичайним дизайном, місцями голі стіни трошки нагадують вже багато разів мною, в блозі, згаданий L'UVE.
   Періодично мене питають, де шукати навчальні заклади, курси, майстер класи...зв язані з модою. Якщо вас цікавить перукаство, біжіть туди ( БЦ "Горизон парк", Миколи Грінченка 4).
   
   Найбільше мені саподобалась історія заснування L'Oréal. Її засновником був хімік Ежен Шулєр, який одного дня вирішив створити фарбу для волосся дружині, а потім і жіноцтву загалом, щоб робити їх привабливішими, а з цим і щасливішими. Він же й почав об єднувати навколо свого дому перукарів та загалом зацікавлених. Фарбу ж він спершу поширював через аптеку.
  Суть історії не в фарбі, а в ставленні до коханої жінки та загалом до життя. З необхідності та прагнення допомогти людина заробила капітал та зробила імперію.
   Було б непогано якби і в наш час люди робили щось від прагнення до краси та добра, а не лише наживи.
    Повертаючись з 1909 вже в наш час, то з останнього : L'Oréal став офіційним партнеров Паризького тижня моди та MBKFD. 
     Для тих хто з продукції L'Oréal, знає більшу частину ( L’Oréal ParisGarnier,Maybelline New YorkCacharelGiorgio Armani Parfums and CosmeticsLancômeVichy...) можу додати, що скоро з'являться на нашому ринку Essie і не тільки.
   Також важливим є той факт, що  L'Oréal не тестує свою продукцію ні на людях, ні на тваринах, а створює, подібну до людської, шкіру.
   Приємно мати справу з історією та  професіоналами. Якщо у нас є ще гарні приклади у роботі, значить є ще майбутнє у цієї країни!)

    Дякую L'Oréal Professionnel  за чудовий вечір!

You Might Also Like

1 коммент.

Форма для связи