Jealousy MBKFD

Приємна несподіванка. Jealousy. MBKFD

03:49Анна Утина


Щось я з  постом затрималась, але сил вчора просто не було.  Останній день MBKFD став наршті кольоровим! І не без допомоги Jealousy. 
Моментами я згадувала Marni, моментами D&G але це не дорікання, а плюс.
І плюс у чому: один з безпрограшних варіантів - прінт. Яскравий, цікавий і грамотно поданий. Одна справа, мати прінт, інша зацікавти ним покупця. Не всі в нашій країні "фріки" і  це не погано. Вийшла місцями Італія з червоними драконами!) Доки модель не підійшла в притик я думала, що це або квіти, або фігури. Завужені, вкорочені, приталені силуети - з об'ємним верхом - це правило і не тільки цього сезону. Светри в тон, костюми з однаковим прінтом, пальта в тій же кольоровій гаммі - це все робить речі комплектом і змушує подумати про "тотал лук", а не про окрему річ.
Речі про які не завжди пам'ятають дизайнери - аксесуари власного виробництва! Це ті речі на яких й аробляють іноземні компанії, левову частку своїх прибутків. тут їх не багато: комірці, масивні коль'є, дивні сережки у вигляді, як я розуміє, зуба дракона), і сумки на пояс.
Також "порада для читачок": коли ви одягаєте сукні такої довжини як "драконячий бебі-дол" у Jealousy, 
з матовими колготка, плаття має мати об'єм, а не обліпити як майка, та бажано зверху одягати щось довге (кардиган, пальто...)
Та про такі чудові, та мною не ще не ношені високі спідниці, та короткі топи - доки ви не бачите, що ви  виглядаєте гарною та благородною в них, не одягайте. Знайдіть свій ідеальний комплект, а не виглядайте дешево. Комусь гарно в об'ємних комплектах як у 
 Jealousy, комусь у приталених.
  

You Might Also Like

2 коммент.

  1. я також була вражена цією колекцією з принтами,дуже круто!

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Вчора вони для мене були другими, в рейтингу, після Девіда Кома.

      Удалить

Форма для связи